КМДА Київська міська державна адміністрація


25 січня 2021

Нагадуємо! На Печерську функціонує Банк одягу

Вже не перший рік на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва працює Банк одягу.

Мета існування  такого Банку, поповнення якого здійснюється  на благодійних засадах, - надання допомоги громадянам, які опинилися у скруті. Будь-яка нужденна особа, незалежно від того, отримує вона послуги у Територіальному центрі чи ні,  може  безкоштовно отримати  одяг, взуття, текстильні предмети побуту тощо. 

Особливо велике значення така допомога має в холодну пору року, коли наявність теплого одягу може вберегти людину від переохолодження та запобігти виникненню спричинених ним захворювань.

Працівники з  увагою й турботою допоможуть підібрати необхідні речі, а також нададуть консультацію  щодо можливості отримання соціальних послуг.

Банк одягу розташований у приміщенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва за адресою: бульвар Дружби Народів, 32а.

Всі бажаючі можуть долучитися до поповнення Банку одягу, а також до розповсюдження інформації щодо функціонування закладу серед людей, які потребують допомоги.

Графік роботи:   понеділок – четвер:  з 800 до 1500, п’ятниця:  з 800 до 1400, телефони: 284-81-44, 284-66-08.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.