Головна  →  Новини  →  4 липня 2019

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Національної поліції України!

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Національної поліції України!

Шановні співробітники Національної поліції України!   

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України!

На вас покладена надзвичайно відповідальна, ризикована, важка та важлива справа – служити суспільству!

Кожного дня ви забезпечуєте охорону прав і свобод людини, протидієте злочинності, повсякчас підтримуєте публічну безпеку і порядок з дотриманням засад Основного закону України – Конституції.

Приємно відзначати, що за чотири роки роботи, українська поліція стала взірцем проведення успішних демократичних реформ в Україні, а поліцейські отримали свою головну нагороду – високий рівень довіри громадян.

Адже саме ви втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати, демонструючи високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку.

Переконаний, українські поліцейські й надалі з гідністю виконуватимуть важливі завдання із протидії злочинності та захисту демократичних прав і свобод громадян нашої держави.

Від щирого серця бажаю вам успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, миру, злагоди та нових досягнень у розвитку України!

Зі святом!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку