Головна  →  Новини  →  27 червня 2019

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Конституції України!

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Конституції України!

Шановні співвітчизники!  

 

Щорічно, 28 червня, відповідно до Указу Президента в Україні відзначається державне свято – День Конституції України! 

Сьогодні минає 23-тя річниця відтоді, як Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян ухвалила основоположний Закон новітньої України — Конституцію.

Ця подія назавжди залишиться видатною в історії української державності, адже саме тоді Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу.

Основний Закон України постає перед нами, як правова модель з визначеним механізмом законності, де у кожного громадянина є беззаперечне право на вільне вираження своїх поглядів та переконань, а демократичні принципи визначають людську гідність, життя та безпеку найвищою цінністю.

Для українців, прийняття Конституції ознаменувало фундаментальне закріплення незалежності та навіки закарбувало бажання жити у вільній, соборній державі.

І сьогодні, врахувавши історичний досвід та кращі світові традиції, Конституція України - одна з найбільш демократичних Основних Законів у світі.

Впевнений, спираючись на положення Конституції України, разом ми продовжимо розвиток нашої держави та підвищення міжнародного авторитету України на світовій арені.

Від щирого вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України!

Бажаю, щоб у цей урочистий день в серці кожного українця панували мир, любов і віра у світле майбутнє. Нехай ніколи не полишає почуття гордості за свою державу.

Слава Україні!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку