Головна  →  Новини  →  21 червня 2019

Звернення голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Звернення голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні співвітчизники!  

Щороку, 22 червня, відповідно до Указу Президента України, вшановується пам’ять жертв війни в Україні - тих, хто ціною власного життя боровся заради миру та свободи.  

В цей день, 78 років тому, в Україні розпочалась Друга світова війна, яка забрала життя десятки мільйонів людей і відізвалася болем у кожній родині.

Проявляючи героїзм і жертовність, український народ сплатив неймовірно високу ціну за визволення від нацизму та наближення спільної перемоги Антигітлерівської коаліції.

Важко уявити усі випробування і горе, які випали на долю минулих поколінь.

Ця трагічна сторінка історії назавжди закарбувалась в людській пам'яті, як символ нескореності та ще довго відгукуватиметься гострим болем у наших серцях і серцях наступних поколінь.

Українці й досі проходять нелегкий шлях захищаючи територіальну цілісність нашої Батьківщини. І сьогодні ми особливо добре усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

Наш обов’язок – не забувати уроки історії та пам’ятати тих, хто ціною свого життя йшов до великої перемоги.

Вірю, разом ми гідно здолаємо усі випробування на шляху та продовжимо будувати могутню, демократичну, європейську державу.

У цей пам’ятний день схиляємо голови перед борцями за волю України, їх неоціненним подвигом! Вічна скорбота за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Слава Україні!

Перейти до спискуВерсiя для друку