Головна  →  Новини  →  18 червня 2019

Очільник Печерського району провів розширену апаратну нараду

Очільник Печерського району провів розширену апаратну нараду

Сьогодні, 18 червня, голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук провів розширену апаратну нараду, за участю структурних підрозділів, комунальних підприємств району та органів самоорганізації населення. Фотозвіт

Під час апаратної наради присутні заслухали звіт начальника відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Оксани Кудрявцевої про хід літньої оздоровчої кампанії.

З текстом доповіді можна ознайомитись за посиланням >>>

По другому питанню порядку денного ознайомила з тематичною презентацією завідувач сектором з питань охорони праці райдержадміністрації Лариса Кузьміч на тему: «Сторіччя міжнародній організації праці».

З презентацією доповіді можна ознайомитись за посиланням >>>

Крім того, очільник Печерського району наголосив комунальним підприємствам на своєчасному опрацюванні звернень, які надходять через КБУ «Контактний центр міста Києва 15-51», а також доручив комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва» сформувати чіткий графік з весняного огляду житлових будинків, за участю керівників органів самоорганізації населення.

 

Наприкінці наради голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук доручив тримати на контролі стан справ з порушених питань та побажав всім присутнім гарного робочого тижня.

Перейти до спискуВерсiя для друку