Головна  →  Новини  →  16 травня 2019

У Печерському районі День Європи відзначили у вишиванках

У Печерському районі День Європи відзначили у вишиванках

16 травня 2019 року, голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук урочисто відкрив церемонію підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу напередодні відзначення Дня Європи.   Фотозвіт

Церемонія відбулася на площі перед будівлею Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

В урочистому заході взяли участь близько 200 осіб, серед них: представники дипломатичного корпусу, радник місії Посольства Латвійської Республіки в Україні, делегація району Шарлоттенбург-Вільмерсдорф м. Берлін, родини Героїв Небесної Сотні, ветерани АТО та ООС, командири військових частин Національної Гвардії України, керівництво Печерського УП ГУНП у м. Києві, Печерського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві, Почесна варта Національної Гвардії України та громадськість.

Урочисту церемонію заходу провів шоу-мен, актор, теле- та радіоведучий Андрій Джеджула.

Прапороносна група почесної варти Національної Гвардії України підняли Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу на площі перед будівлею райдержадміністрації.

Після церемонії підняття Прапорів Сергій Мартинчук виступив з промовою, в якій відзначив, що День Європи в Україні – це символ мирної співпраці між державами, який будується на спільних цінностях та інтересах.

«Святкування Дня Європи стало для нас традицією. Дуже важливо, щоб свято змушувало українців замислюватися над тим, що вже зроблено, а чого бракує для реального поступу України в напрямку Європейського Союзу.

Україна впевнено постає в образі перспективної, амбітної європейської держави. Незважаючи на всі обставини, а часто і всупереч їм, наша країна рухається тільки вперед, наполегливо працюючи на ствердження величі української держави» - зазначив Сергій Мартинчук.

Звернення голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука для присутніх іноземних гостей було перекладено на англійську мову ведучим Андрієм Джеджулою.

Після вітального слова Сергія Мартинчука, для всіх присутніх виступили солістка вокальної студії ім. В. Шпортька «Солов’їна Україна», стипендіатка Президента України  - Валерія Лизогуб та ансамбль скрипалів «Грайлик».

Окрім відзначення Дня Європи, Печерська районна в місті Києві державна адміністрація долучилась до святкування Всесвітнього Дня Вишиванки.

На завершення урочистої церемонії, всіх присутніх запросили до спільного фото в національному вбранні.

Перейти до спискуВерсiя для друку