КМДА Київська міська державна адміністрація


8 травня 2019

Звернення голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і відзначення річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Звернення голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і відзначення річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани! 

Дорогі печеряни!

В ці травневі дні, Україна разом з усім світом відзначає День пам’яті та примирення і 74 – річницю з Дня перемоги над нацизмом.

Щороку, ми віддаємо данину глибокої поваги всім людям, які захищали свою землю у 1939-1945 роках.

Людям, які проявили мужність, стійкість характеру, винятковий героїзм в Червоній армії, в радянських партизанських з’єднаннях та лавах опору європейських країн у складі канадської, американської, австралійської, британської та інших армій.

День перемоги завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.

Жертовність нашого народу – неоціненна. Мільйонами людських життів сплачено за перемогу над гітлерівським режимом, за визволення України і всієї Європи.

Пам’ять про ті події ще довго відгукуватиметься болем у наших серцях та серцях наступних поколінь.

Зараз країна переживає важкі часи, проте подвиг воїнів перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на східних рубежах.

Скільки б не спливало б часу, ми схиляємо голови перед подвигом наших героїв. Перед тими, хто ціною власного життя,  виявляючи героїзм, хоробрість і відвагу, захистив у боях рідну землю.

Доземний уклін і безмежна вдячність вам, дорогі ветерани!

Від щирого серця бажаю мирного неба над головою, злагоди та благополуччя вам, вашим рідним та близьким.

Нехай ці пам’ятні дати завжди будуть для кожного з нас невичерпним джерелом патріотизму та любові до Батьківщини.

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.