КМДА Київська міська державна адміністрація


23 квітня 2019

24 квітня відбудеться Форум «Намисто милосердя», організований Київською міською організацією Товариства Червоного Хреста України

24 квітня о 12:00 відбудеться Форум «Намисто милосердя», організований Київською міською організацією Товариства Червоного Хреста України. Захід організовано за підтримки постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Форум відбудеться у рамках відзначення Всесвітнього Місяця Товариства Червоного Хреста та 101-ї річниці з дня створення Товариства Червоного Хреста України.

До участі у Форумі запрошені депутати Верховної Ради України, посли іноземних держав, депутати Київської міської ради, директори департаментів та начальники управлінь КМДА, представники Червоного Хреста, благодійники, представники громадських організацій, члени Правління організації, волонтери та активісти Товариства.

У програмі Форуму: детальне ознайомлення з діяльністю та програмами Червоного Хреста м. Києва. Запланована також дискусійна панель, де відбудеться обговорення та визначення пріоритетних напрямів діяльності, обговорення можливостей фінансової підтримки Товариства на рівні міста та інших питань, які виникають під час здійснення діяльності.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх, Колонна зала КМДА.

Контактна особа: Гоєнко Тетяна, тел.: 067-490-03-61.

 Джерело: КМДАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.