Головна  →  Новини  →  26 березня 2019

Сергій Мартинчук оглянув виставку картин «Прогулянки містом»

Сергій Мартинчук оглянув виставку картин «Прогулянки містом»

25 березня 2019 року голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук оглянув виставку картин сучасного українського мистецтва «Прогулянки містом», яка проходить на першому поверсі Печерської райдержадміністрації.  Фотозвіт

Концепція виставки полягає в синтезі двох напрямків мистецтва: реалізм та абстракціонізм, який доповнює один одного своїми емоціями на полотні. Два напрямки, які яскраво різняться, але поєднуються в кольорі, створивши «Прогулянку містом» та звертаючи увагу глядача на звичайні речі, які відбуваються в житті, крізь інтерпретацію погляду художників.

У виставці «Прогулянки містом» прийняли участь роботи сучасних українських художників: Ігоря Мошкова, Людмили Світлої, Катерини Шевченко, Оксани Попінової, Галини Попінової, Марина Комендантової, Наталії Кохаль та Ірини Терентьєвої.

Довідково:

Виставку організовано за підтримки Art Gallery Universe та Печерської райдержадміністрації, виставка картин проходитиме до 4 квітня на першому поверсі Печерської райдержадміністрації.  

Перейти до спискуВерсiя для друку