Головна  →  Інформація  →  28 березня 2019

Підприємництво та промисловість

 

Інформація стосовно змін, внесених до постанови КМУ від 22.07.2020 №640 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” постановою КМУ від 19.11.2020 № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641»

Про запровадження карантинних обмежувальних заходів та заходів державної підтримки бізнесу

Запрошення на вебінар «Інструменти для антикризового управління виробництвом машинобудівного  підприємства»

З  метою зменшення негативного впливу на малий та середній бізнес на період карантину на території місті Києва, міська влада відновлює співпрацю з Фондом розвитку підприємництва (колишнім Німецько-українським фондом)

Рішення Київської міської ради від 12.11.2019 № 60/7633 «Про внесення змін до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/3053»: на 18 арк. в 1 прим.

Презентація Програми фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві: на 11 арк. в 1 прим.

Генеральне консульство України в Стамбулі здійснює оновлення інформації щодо пропозицій українських підприємств, які мають намір налагодити взаємовигідну співпрацю з турецькими партнерами у сфері імпорту/експорту продукції

Участь у виставці FOODEX Japan 2020

Європейський тиждень підприємництва

X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі»

Конференція «Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології»

Конкурс інвестиційних проектів за напрямком «Альтернативна енергетика»

Третій Фінансовий Ярмарок для МСБ: новий крок до покращення інвестиційного клімату в Україні

«ЛЕКТОРІЙ» Позапланові документальні перевірки  та перевірки Державної служби України з питань праці: як належно підготуватися та захистити інтереси підприємства

V Форум енергоефективного партнерства '19 "Територіальні громади, держава, бізнес:  Прозорі інвестиційні моделі"

Конференція «Україна – Чилі»

ТОВ «Карго Консалт» проводить семінари з корпоративної безпеки та кадрової політики підприємства

«УНІФОРМА ЯК ОБЛИЧЧЯ БІЗНЕСУ»

Безкоштовний освітній семінар-практикум: "Закон про ТОВ у дії: на що варто звернути увагу. Перевірки бізнесу: як підготуватись та чого очікувати протягом року"

 

 

 
Перейти до спискуВерсiя для друку