КМДА Київська міська державна адміністрація


25 березня 2019

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Служби безпеки України!

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Служби безпеки України!

Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки України!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!  

У 1991 році Верховною Радою України прийнято постанову «Про створення Служби національної безпеки України», а у 1992 році ухвалено Закон «Про Службу безпеки України».

За період існування Служби безпеки України, співробітники СБУ стоять у проломі за Україну, на сторожі державних інтересів, суверенітету та безпеки.  

Ваша служба - відповідальна, складна та небезпечна.

Переконаний, у своїй діяльності ви завжди керуєтесь патріотизмом, професіоналізмом та високою відповідальністю за сьогодення і майбутнє України.

Важливість вашої повсякденної роботи неможливо переоцінити. Адже саме ваші досягнення є запорукою національної безпеки країни, надійного захисту  конституційних прав та громадянських свобод українців.

Окремі слова подяки і пошани висловлюю ветеранам Служби безпеки України, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці, захищаючи країну.

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і пошану.

Нехай вірність присязі, мужність, висока порядність та прагнення вдосконалювати професійну майстерність неодмінно будуть запорукою нових вагомих внесків у справу захисту державної безпеки нашої Батьківщини.

Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, мирного неба та злагоди!

Слава Україні!

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.