Головна  →  Новини  →  25 березня 2019

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Служби безпеки України!

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Служби безпеки України!

Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки України!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!  

У 1991 році Верховною Радою України прийнято постанову «Про створення Служби національної безпеки України», а у 1992 році ухвалено Закон «Про Службу безпеки України».

За період існування Служби безпеки України, співробітники СБУ стоять у проломі за Україну, на сторожі державних інтересів, суверенітету та безпеки.  

Ваша служба - відповідальна, складна та небезпечна.

Переконаний, у своїй діяльності ви завжди керуєтесь патріотизмом, професіоналізмом та високою відповідальністю за сьогодення і майбутнє України.

Важливість вашої повсякденної роботи неможливо переоцінити. Адже саме ваші досягнення є запорукою національної безпеки країни, надійного захисту  конституційних прав та громадянських свобод українців.

Окремі слова подяки і пошани висловлюю ветеранам Служби безпеки України, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці, захищаючи країну.

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і пошану.

Нехай вірність присязі, мужність, висока порядність та прагнення вдосконалювати професійну майстерність неодмінно будуть запорукою нових вагомих внесків у справу захисту державної безпеки нашої Батьківщини.

Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, мирного неба та злагоди!

Слава Україні!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку