КМДА Київська міська державна адміністрація


18 березня 2019

19 березня у рамках Благодійного Віденського балу до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю завітає український дизайнер

19 березня о 13:00 до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю у рамках Благодійного Віденського балу, що пройде 13-14 квітня у Києві, відбудеться візит українського дизайнера Сергія Єрмакова.

Під час візиту запланована зустріч із вихованцями, їхніми батьками та фахівцями Центру, а також ознайомлення із його роботою. Окрім того, заплановано створення разом із дизайнером шалі за технікою батік, яка буде виставлена як лот на балу.

У дитячому Благодійному Віденському балі візьмуть участь 12 вихованців Центру, які нарівні з іншими дітьми танцюватимуть у загальній постановці балу. Частина коштів із благодійних внесків під час балу буде спрямована на потреби Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Місце проведення: вул. О. Теліги, 37-Г, Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю (Дитяче містечко, 1-й поверх).

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова до 11:00 19 березня за тел.: 096-767-19-21, Вікторія.

 

 Джерело: КМДАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.