Головна  →  Новини  →  20 лютого 2019

Звернення голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Звернення голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні співвітчизники!

20 лютого, відповідно до Указу Президента України, встановлено День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В цей день ми згадуємо та вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, який вже вписаний у найвеличніші сторінки історії.

Українська історія мала багато трагічних періодів, проте українці не раз доводили ворогам свою нездоланність, силу духу і стійкість.

Так, і під час Революції Гідності 2013-2014 років, відважні громадяни, справжні патріоти вийшли на Майдан та з честю відстоювали право жити в кращому майбутньому.

Ці події, 5-ти річної давнини, сколихнули весь світ та не залишили байдужими жодної душі.

І щорічно, Україна вшановує своїх Героїв, тих, котрі віддали життя за рідну країну, за свій народ, тих, для кого «справедливість», «гідність» і «свобода», були не просто словами, а сенсом життя.

Ми завжди будемо пам’ятати Героїв, яких назвали «Небесною Сотнею». Адже ціною власного життя вони вкотре довели, що наш український народ – нескорений, а дух його - незламний.

Схиляю голову перед світлою пам’яттю Героїв, хто з великою жагою в серці відстоював європейське майбутнє України та демократію.

Саме в цей пам’ятний день, вшановуючи Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих героїв – захисників України, від щирого серця бажаю всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі за краще майбутнє своєї країни.

Слава Україні!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку