Головна  →  Новини  →  15 лютого 2019

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни інтернаціоналісти!

Шановні родини воїнів!

Дорогі співвітчизники!

Щорічно, 15 лютого, відповідно до Указу Президента України, країна вшановує учасників бойових дій на території інших держав.

У цей день ми відзначаємо стійкість і мужність воїнів, які взяли участь у локальних воєнних конфліктах на різних континентах, пройшли випробування Афганістаном та Іраком, виконували миротворчі місії на території колишньої Югославії, у Лівані, Судані, Сьєрра-Леоне, Ліберії, Кот-д’Івуарі та Демократичній Республіці Конго.

Закарбувалися на сторінках історії ці війни,  їх тінь торкнулась майже кожної української родини.

Сьогодні, 15 лютого, минає 30 років з дня виведення військ з Республіки Афганістан, лише через горнило якої пройшло близько 160 000 українців.

Подвиги учасників бойових дій - це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному світі.

Покоління, обпалене полум’ям збройних конфліктів, стало активним учасником розбудови Української держави. Українські воїни-афганці з першого дня вийшли на Майдан і у найтяжчі місяці війни стали на захист України від російської агресії.

Переконаний, що їх бойовий досвід і тепер є запорукою багатьох перемог у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України, а високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на українській землі.

На жаль, багато хто не повернувся з чужини живим, і сьогодні вся українська земля згадує найкращих своїх синів і доньок. В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю героїв і висловлюю щирі слова співчуття рідним і близьким полеглим за Україну.

І в цей пам’ятний день від щирого серця дякую за мужність в обороні рідної землі та бажаю міцного здоров’я, щастя і добробуту.

Слава Україні!

Перейти до спискуВерсiя для друку