Головна  →  Новини  →  29 січня 2019

Звернення голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут

Звернення голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут

Шановні печеряни!  

Сьогодні, 29 січня,  вся Україна вшановує героїчний подвиг молодих українців, захисників Української Народної Республіки, які свою незламністю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

Саме цього дня у 1918 році близько 400 небайдужих курсантів, студентів і гімназистів, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили в нерівний бій з 4-тисячною більшовицькою армією.

Затримавши ворога, київські юнаки ціною власного життя дали змогу укласти Брест-Литовський мир, міжнародне визнання української незалежності.

Багато знакових подій пережив український народ за весь період свого існування. І в усі часи, коли на терезах історії важилася доля нашої держави, на її захист безстрашно піднімалася саме молодь з невгасною вірою в серці.

Вірю, що завдяки патріотам своєї держави, Україна повстане з попелу, звільниться від окупантів та стане могутнішою.

Подвиг Героїв Крут, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в пам’яті, як символ національної честі та гідності, ставши нагадуванням майбутнім поколінням і про велику ціну, яку ми заплатили за власну державність, і про незламність українського бойового духу.

Слава Україні!

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку