Головна  →  Новини  →  22 січня 2019

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Соборності України

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука з Днем Соборності України

Шановні печеряни!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України!

Сьогодні, 22 січня 2019 року, ми святкуємо 100-річчя цієї знаменної, основоположної для українського державотворення події - проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР стало історичним актом об’єднання українських земель, увінчавши прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй єдиній європейській державі.

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на усвідомленні власної відповідальності за теперішнє та майбутнє.

Адже соборність України означає духовну згуртованість усіх громадян, незалежно від їхньої національності та регіону проживання.

Особливо в цей нелегкий для країни час, нам усім варто пам’ятати, що лише в єдності дій та думок ми можемо досягти величної мети - забезпечення миру та добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

І саме День Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями справжніх патріотів, борців за вільну Україну, демонструючи неподільність української землі і непохитність української нації, бо разом із власної волі з 1919 року.

Впевнений, що не зважаючи на всі труднощі та випробування, які випали на долю нашої країни, ми продовжимо з гордістю їх долати, так само, як і наші прадіди 100 років тому, а історичний досвід підтверджує, що сила нашої держави і народу в єдності.

Від щирого серця вітаю усіх з цим надзвичайно важливим для нашої країни святом! Бажаю здоров’я, миру, духовної єдності і непохитної віри у світле та щасливе майбутнє України!

Слава Україні!


Перейти до спискуВерсiя для друку