КМДА Київська міська державна адміністрація


8 січня 2019

Сергій Мартинчук провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів

Сергій Мартинчук провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів

 

8 січня 2019 року під головуванням очільника Печерського району Сергія Мартинчука відбулася апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та органів самоорганізації населення. Фотозвіт.

Голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук розпочав нараду з питань своєчасного прибирання території району від снігу, а також надав доручення відділу контролю за благоустроєм здійснювати контроль за підприємствами, установами, організаціям щодо прибирання від снігу їхньої балансової території, у разі не прибирання – вручати приписи та складати адміністративні протоколи.

Також під час апаратної наради очільник Печерського району окреслив основні напрямки роботи комунальних підприємств, відділів, секторів та управлінь району на 2019 рік.

Наприкінці наради голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук доручив тримати на контролі стан справ з порушених питань та побажав всім присутнім гарного робочого тижня.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.