КМДА Київська міська державна адміністрація


20 грудня 2018

Сергій Мартинчук особисто передав подарунки дітям з Луганської області

Сергій Мартинчук особисто передав подарунки дітям з Луганської області

20 грудня 2018 року в місті Попасна Луганської області голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації особисто передав гуманітарну допомогу для малозабезпечених дітей з зони зіткнення. Фотозвіт

Вже зранку святковий вантаж був доставлений до Попаснянської районної державної адміністрації, де Сергія Мартинчука урочисто зустріли голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун та діти з смт Комишувата Луганської області, які за ініціативи голови Печерської райдержадміністрації в жовтні цього року відвідали столицю України з ознайомчою екскурсією.

«Я сподіваюся, що діти, які потрапили в складну життєву ситуацію, зрадіють подарункам, які ми зібрали для них від щирого серця та ніколи не перестануть вірити в дива, а особливо в такий чудовий святковий час. Адже віра дітей в дива залежить від нас! Такі благодійні місії об'єднують людей і показують, що Україна єдина, і чужих дітей не буває», - прокоментував Сергій Мартинчук.

Нагадаємо, що близько 800-та кілограмів святкової гуманітарної допомоги для дітей зі Сходу країни було зібрано небайдужими печерянами в рамках благодійної акції, ініційованої головою Печерської райдержадміністрації Сергієм Мартинчуком спільно з Громадською організацією «Рада національних спільнот України» та військовою частиною № 3066 Національної гвардії України.

Святковий вантаж для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, складався з подарунків, а саме:

- близько 400 кілограмів солодощів;

- 65 кілограм іграшок;

- близько 70 кілограмів розвиваючих ігор та книг для дітей українською мовою;

- майже 70 кілограмів канцелярських товарів та шкільного приладдя (фарби, фломастери, олівці, альбоми для малювання, ручки, лінійки, зошити, ранці, пенали);

- понад 100 кілограмів одягу та засобів гігієни;

- дитячі ліжечка загальною вагою приблизно 50 кілограмів.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.