Головна  →  Анонси  →  14 грудня 2018

15 грудня офіційно відкриють освітні філії Kyiv Smart City School на базі 10 міських шкіл у різних районах

15 грудня о 14:00 міська ініціатива Kyiv Smart City офіційно оголошує про відкриття освітніх філій Kyiv Smart City School на базі 10 міських шкіл у різних районах столиці.

Для реалізації проекту були залучені найактивніші керівники навчальних закладів та вчителі інформатики, які прагнуть змін та інновацій у сфері освіти.

На заході відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між ГО «Kyiv Smart City Hub» і директорами 10 столичних шкіл та вручення табличок про статус партнера у популяризації доступної ІТ-освіти для дітей.

Учасники:

Юрій Назаров – директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City;

Ярослава Бойко – співкоординаторка ініціативи Kyiv Smart City.

Місце проведення: просп. Академіка Глушкова, 1, павільйон № 5, Kyiv Smart City Hub.

Акредитація ЗМІ за тел.: 063-145-87-35 (Анна-Вероніка) або за електронною адресою: pr@kyivsmartcity.com.

Довідково.

Із вересня 2018 року учні 5-7 класів відвідували безкоштовні факультативи Scratch у декількох столичних навчальних закладах. Сьогодні до факультативного навчання у київських школах вже долучилось понад 100 учнів. А з 2019 року офіційно відкриваються освітні філії Kyiv Smart City School на базі шкіл у кожному районі столиці. Упродовж 2019–2020 років планується залучити до освітніх програм понад 10 000 учнів разом із батьками.

Scratch — мова програмування, розроблена в Массачусетському технологічному інституті для навчання дітей основам кодування. Її відмінність від інших систем програмування полягає в тому, що вона повністю візуальна. Вивчення програмування з нею перетвориться на захопливу гру для дітей.

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку