Головна  →  Новини  →  14 грудня 2018

Звернення голови Печерської райдержадміністрації з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Звернення голови Печерської райдержадміністрації з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

Шановні співвітчизники!

14 грудня вся країна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме в цей день, 32 роки тому, було завершено будівництво захисного саркофага над зруйнованим четвертим блоком АЕС.

Чорнобиль для України - це біль та постійне випробування. Ця подія, яка сталась 26 квітня 1986 року, сколихнула весь світ, зруйнувала тисячі життів, завдала болю всім українцям та змінила хід історії.

З того моменту пройшло чимало років, а відлуння катастрофи відчутне й досі.

Найглибша повага до людей, які рятували світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літописі людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

Висловлюю щиру подяку учасникам ліквідації наслідків цієї аварії, які проявляли свою жертовність, мужність та професіоналізм в зоні ядерної стихії.

Бажаю усім українським родинам доброго здоров’я, миру та благополуччя. А пам’ять про ті подій нехай навчить нас цінувати мир та благополуччя!

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку