Головна  →  Анонси  →  4 грудня 2018

5 грудня відбудеться засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції щодо впровадження стратегії Fast-Track Cities у 2018 році

5 грудня о 15:00 відбудеться засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції. Тема засідання: «Підсумки впровадження стратегії Fast-Track Cities у м. Києві у 2018 році».

У роботі координаційної ради візьмуть участь перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова ради Микола Поворозник, директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, виконавчий директор БО «100% життя. Київський регіон» Лада Булах та інші.

Зокрема, будуть розглянуті питання реалізації стратегії FAST-TRACK у місті Києві протягом 2018 року, стану реалізації програми замісної підтримувальної терапії в м. Києві, стан впровадження пацієнт-орієнтованих моделей лікування туберкульозу, а також презентовано результати діяльності БО «100% життя. Київський регіон» у контексті виконання стратегії Fast-Track Сities у місті Києві в 2018 році.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 1017.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку