Головна  →  Новини  →  22 лютого 2018

У Печерській РДА відбулася комісія з питань призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Сьогодні, 22 лютого, в приміщенні Печерської райдержадміністрації проведено чергове засідання Комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації. Фотозвіт

На засіданні  було розглянуто одну заяву щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям як виняток. Відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року №250, сім’ї, в складі якої є непрацюючі працездатні особи,  державна соціальна допомога може бути призначена  органом праці та соціального захисту населення на підставі рішення районної комісії, якщо у малозабезпеченій багатодітній сім’ї виховуються троє або більше дітей віком до 18 років

За рішенням Комісії  управлінню праці та соціального захисту населення надано доручення  призначити допомогу у повному розмірі   з попередженням про необхідність вирішення питання щодо працевлаштування заявника або постановки його на облік в центрі зайнятості.

Станом на 1 лютого 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації на обліку перебувають 104 сім’ї, які отримують допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» малозабезпеченою сім’єю вважається сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Розмір  допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім’ї. 

Перейти до спискуВерсiя для друку