КМДА Київська міська державна адміністрація


19 червня 2017

Повідомлення ІГ з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Печерській РДА

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 ініціативною групою розміщено на Офіційному Інтернет-порталі  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації списки осіб допущених до участі в Установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Печерській РДА у кількості 81 особа та недопущених у кількості 30 осіб.

Шановні кандидати!

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 23 червня 2017 року  (реєстрація з 9:00 до 10:00).

Місце проведення установчих зборів за участю кандидатів ІГС, які внесені до складу учасників установчих зборів: актова зала, ІІ поверх Печерської РДА (вул. М. Омеляновича-Павленка, 15).

Додаткова інформація та акредитація  представників ЗМІ за телефоном: 0509188907 (Катерина Печерська).

 
Список
делегованих представників ІГС допущених до участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Печерській райдержадміністрації

У разі виявлення технічних помилок у прізвищі, імені та по батькові, або у назві організації, просимо оперативно повідомляти за номерами телефонів: 0509188907, 280 12 40.

Додаткова інформація у таблиці буде додаватись протягом дня. Дякуємо за порозуміння.

 

П.І.Б.

Назва інституту громадянського суспільства

Додаткова інформація

1

Титаренко Олександр Михайлович

Громадська організація «Громадянський корпус»

Відкрити

2

Смірнова Євгенія Ігорівна

Громадська організація «Маленьке серце з мистецтвом»

Відкрити

3

Юхименко Катерина Василівна

Благодійний фонд «Агапіт»

Відкрити

4

Лавренюк Борис Семенович

Київська обласна Громадська організація «Координаційна рада з питань виконання мовного законодавства та розвитку освіти»

Відкрити

5

Тройчук Руслан Дмитрович

Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

Відкрити

6

Деймонт Єлісей Валерійович

Громадська організація «Український народний вектор»

Відкрити

7

Малич Гліб Артурович

Громадська організація «Громадський рух «Інтереси Киян»

Відкрити

8

Рубцова Вікторія Миколаївна

Громадська організація «Європейські цінності для України»

Відкрити

9

Кирилюк Людмила Анатоліївна

Об’єднана профспілкова організація Міністерства внутрішніх справ України

Відкрити

10

Бричук Костянтин Григорович

Благодійний фонд «Печерський Фонд Милосердя»

Відкрити

11

Баранова Яна Вікторівна

Громадська організація «Союз «Золотий вік України»

Відкрити

12

Колєснікова Світлана Борисівна

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Сприяння та розвитку»

Відкрити

13

Дуднік Сергій Олександрович

Громадська організація «Об’єднання вимушених переселенців з Донбасу та Криму, учасників АТО і їх родин «Джерело Пуща»

Відкрити

14

Казарінова Олена Вікторівна

Громадська організація «Об’єднання «Самопоміч»

Відкрити

15

Школьний Василь Миколайович

Київська міська організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ

Відкрити

16

Дергунов Віталій Володимирович

Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації

Відкрити

17

Одінцов Сергій Олегович

Профспілка працівників державних установ міста Києва

Відкрити

18

Рудєв Микола Миколайович

Первинна профспілкова організація ПАТ «Укрсоцбанк»

Відкрити

19

Ткаченко Тимур Фуруддінович

Громадська організація «Прогресивні громадяни України»

Відкрити

20

Яковлев Анатолій Володимирович

Громадська організація «МП 7»

Відкрити

21

Міненко Єгор Сергійович

Громадська організація «Інформаційний майдан»

Відкрити

22

Кондратенко Дмитро Олександрович

Громадська організація «Щит нації»

Відкрити

23

Носенко Ігор Васильович

Громадська організація «Антикорупційне бюро України»

Відкрити

24

Білоножко Павло Миколайович

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців України»

Відкрити

25

Босий Юрій Миколайович

Професійна спілка концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення

Відкрити

26

Потьомкін Олександр Володимирович

Громадська організація «Всеукраїнська молодіжна громадська організація» «Соціалістичний Конгрес Молоді»

Відкрити

27

Рибак Олександр Васильович

Громадська організація «Прозорість»

Відкрити

28

Артемчук Олексій Олегович

Всеукраїнське молодіжне об єднання підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива»

Відкрити

29

Азовський Володимир Анатолійович

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Маестро»

Відкрити

30

Осовик Роман Валерійович

Громадська організація «Рада Ветеранів АТО Дніпровського району м. Києва»

Відкрити

31

Ружанська Вікторія Миколаївна

Громадська спілка «Спілка учасників АТО України»

Відкрити

32

Сучков Всеволод Анатолійович

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Наш Слід»

Відкрити

33

Чекан Богдан Орестович

Громадська організація «Біржа Молодіжних Проектів»

Відкрити

34

Левченко Олександр Валерійович

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Право для всіх»

Відкрити

35

Калайда Денис Сергійович

Громадська спілка «Правозахисний альянс»

Відкрити

36

Кузнєцов Артем Євгенович

Громадська спілка «Правозахисний альянс»

Відкрити

37

Ластовченко Олександр Михайлович

Громадська організація «Спілка власників житла Києва»

Відкрити

38

Батько-Ступка Ірина Василівна

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Двері»

Відкрити

39

Сидоренко Роман Володимирович

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодь України за майбутнє»

Відкрити

40

Войтушенко Надія Олександрівна

Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій «Всеукраїнська рада регіонального молодіжного розвитку та співробітництва»

Відкрити

41

Гулько Михайло Володимирович

Громадська організація «Молодіжна громадська організація «Київський молодіжний центр захисту прав жінок»

Відкрити

42

Шермакова Ганна Василівна

Громадська спілка «Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій «Молодіжний форум лівих сил»

Відкрити

43

Ковалевська Людмила Борисівна

Київська міська організація Центру підтримки сільської молоді

Відкрити

44

Говорунов Юрій Володимирович

Громадська організація «Молодіжна громадська організація «Київський молодіжний центр розвитку та співробітництва»

Відкрити

45

Гриценок Богдан Вікторович

Київська міська організація Асоціації майбутніх юристів України

Відкрити

46

Гурін Микола Володимирович

Спілка підприємств малих, середніх і приватизованих підприємств України

Відкрити

47

Брановицька Ніна Костянтинівна

Громадська організація «Серця кіборгів»

Відкрити

48

Шкрабатовський Дмитро Олександрович

Громадська організація «Дитячий спортивний клуб «Рідне місто»

Відкрити

49

Гесь Володимир Анатолійович

Громадська організація «Рідний Київ»

Відкрити

50

Д’ячков Валерій Іванович

Громадська організація «Влада громади»

Відкрити

51

Стеценко Лариса Юріївна

Громадська організація «Місто реформ»

Відкрити

52

Шпак Олександр Васильович

Київське міське громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону

Відкрити

53

Сігнаєвська Наталія Леонідівна

Громадська організація «Всеукраїнський Союз культури та мистецтв інвалідів»

Відкрити

54

Лугова Ольга Миколаївна

Громадська організація «Всеукраїнська громадянська платформа «Нова крана»

Відкрити

55

Лебедєв Євген Валер’янович

Громадська організація «Звіринецький сквер»

Відкрити

56

Коломієць Костянтин Миколайович

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Ваша надія»

Відкрити

57

Підвербецький Богдан Мирославович

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація молодих медиків України»

Відкрити

58

Машовець Сергій Олександрович

Благодійна організація «Всеукраїнський Благодійний Фонд «Разом до перемоги»

Відкрити

59

Лігун Андрій Іванович

Благодійна організація «Допомога кримчанам»

Відкрити

60

Смагін Олександр Олександрович

Громадська організація «Всеукраїнський інноваційний рух»

Відкрити

61

Стражник Тарас Віталійович

Громадська організація «Всеукраїнський рух небайдужих громадян»

Відкрити

62

Недашківський Михайло Сергійович

Громадська організація «Всеукраїнський національний визвольний рух»

Відкрити

63

Джеджула Андрій Володимирович

Всеукраїнська громадська організація «Союз захисту підприємництва»

Відкрити

64

Татур Володимир Володимирович

Громадська організація «Громадський молодіжний рух «Об’єднані метою – ГРОМ»

Відкрити

65

Федько Федір Васильович

Громадська організація «Слава СПГ»

Відкрити

66

Чекштуріна Тетяна Миколаївна

Благодійний фонд «Нова Україна»

Відкрити

67

Матвієнко Олександр Анатолійович

Громадська спілка «Київська дружина»

Відкрити

68

Юрченко Олександр Миколайович

Громадська організація «Реальні дії»

Відкрити

69

Пелипецька Юлія Петрівна

Об’єднання первинних профспілкових організацій територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та відділів житлових субсидій

Відкрити

70

Карась Олена Валеріївна

Благодійна організація «Рада організації багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів»

Відкрити

71

Гарбар Андрій Миколайович

Благодійна Організація «Міжнародний Благодійний Фонд «ВЕРОНІУС»

Відкрити

72

Діброва Віктор Валерійович

Громадська організація «Всеукраїнський центр провідних інновацій та розвитку»

Відкрити

73

Невмержицький Віталій Іванович

Громадська організація «Всеукраїнська спільнота контролю»

Відкрити

74

Бузаєв Геннадій Володимирович

Громадська організація «Всеукраїнський рух небайдужих»

Відкрити

75

Василець Юрій Володимирович

Громадська організація «Україна. Воля. Життя»

Відкрити

76

Віровцев Володимир Юрійович

Громадська організація «Щит громади»

Відкрити

77

Стріла Володимир Олегович

Громадська організація «Водно-моторний спортивно-фізкультурний клуб «Видубицький»

Відкрити

78

Ліснича Вікторія Миколаївна

Громадська організація «Святиня-Берегиня»

Відкрити

79

Вовк Олексій Іванович

Громадська організація «Фонд відновлення довіри до правоохоронних органів»

Відкрити

80

Кузнєцов Володимир Сергійович

Громадська організація «Ліга підтримки бізнесу»

Відкрити

81

Чолак Віктор Петрович

Громадська організація «За рівні можливості»

Відкрити

Переглянути список недопущених представників ІГС можна за посиланнями:

Список делегованих представників ІГС недопущених до участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Печерській райдержадміністрації



При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.