Головна  →  Новини  →  29 травня 2017

На Печерську пройшов фестиваль «KievWeekendFest» з нагоди відзначення Дня Києва

На Печерську пройшов фестиваль «KievWeekendFest» з нагоди відзначення Дня Києва

27 та 28 травня 2017 року під патронатом голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука на території  Національного історико-архітектурного музею «Київська Фортеця» пройшов урочистий захід присвячений Дню Києва, фестиваль «KievWeekendFest». Фотозвіт.

Ведучим заходу став шоу-мен, актор, теле й радіо ведучий Андрій Джеджула.

Очільник Печерського району Сергій Мартинчук привітав усіх присутніх зі святом «Київ – унікальне місто з давньою історією і славними традиціями. Уславлений визначними подіями та сповнений неповторного колориту, він по праву носить звання міста з великим історичним і культурним спадком, міста з великою душею. Символічно, Печерський район вважається серцем української столиці. Незважаючи на невелику територію, саме тут знаходяться більшість святинь і споруд, які є хранителями культури, історії та мистецтв. На його вулицях органічно співіснують архітектурні пам’ятки давнини й сучасної інфраструктури.Я хочу подякувати всім, хто проживає в нашому місті, за розвиток і процвітання столиці, за сили які ви вкладаєте у її розбудову. Впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо Київ одним з найкращих міст Європи, сильною та величною світовою столицею.Від щирого серця бажаю всім нам міцного здоров’я, мудрості, оптимізму й впевненості у щасливе майбутнє», - зазначив Сергій Олександрович.

В рамках фестивалю «KievWeekendFest» на мешканців та гостей столиці чекала масштабна святкова концертна програма в якій взяли участь багато молодих талановитих виконавців, а також учасники заходу продемонстрували реконструкцію подій з історії Києва з доби заснування міста та до сучасності.

На заході були представлені показові виступи Київського лицарського клубу «Хайгарден», змагання зі стрільби та лука «Руно», виставка плакатів «Київ-Печерськ – погляд крізь століття», фотовиставка «Київ в об’єктиві, та виставка автентичних костюмів, виступи етно-рок груп.

Для маленьких відвідувачів - великий дитячий майданчик і дитяча зона відпочинку з аніматорами і майстер-класами, фотозони, квести і конкурси для дітей і дорослих, майстер-класи з народних ремесел.

Крім того, всі гості фестивалю «KievWeekendFest» мали можливість безкоштовно відвідати експозиції Національного історико-архітектурного музею «Київська Фортеця».

Перейти до спискуВерсiя для друку