КМДА Київська міська державна адміністрація


18 травня 2017

У Печерській райдержадміністрації долучились до відзначення Дня вишиванки

У Печерській райдержадміністрації долучились до відзначення Дня вишиванки

18 травня 2017 року голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук разом з фахівцями структурних підрозділів Печерської райдержадміністрації також долучились до відзначення всесвітнього Дня вишиванки. Фотозвіт.

День вишиванки є міжнародним святом, яке відзначається в третю неділю травня з метою збереження споконвічних народних традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий мав можливість долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Також, фахівці Печерської РДА долучились до флешмобу на східцях Українського дому від Департаменту суспільних комунікацій «Держслужбовці європейської України».

Метою флешмобу було збереження та популяризація українських культурних цінностей.

Вишиванка ідентифікує нас, як українців ‒ це важлива частина нашого спадку, бо ж для багатьох це не просто урочистий одяг, а оберіг. Ну і, звичайно ‒ це дуже гарно виглядає.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.