КМДА Київська міська державна адміністрація


Політика  районної  влади  в сфері  господарської  діяльності  спрямована на  забезпечення  дотримання  вимог Закону  України „Про  засади  державної регуляторної політики  в сфері  господарської  діяльності”, зокрема щодо забезпечення принципів прозорості, передбачуваності та ефективності при розробці нормативно-правових актів.

З метою недопущення прийняття неефективних регуляторних актів, що перешкоджають розвитку господарської діяльності, в райдержадміністрації щоквартально проводиться моніторинг проектів нормативних актів та виданих розпоряджень на предмет віднесення їх до регуляторних  актів.

Відповідно до ст.7 Закону України „Про засади  державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності“ в  райдержадміністрації  щорічно проводиться планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік. Відповідно до інформації, що надійшла від структурних підрозділів, розробка проектів регуляторних актів в Печерській районній держадміністрації на 2015 рік не планується.

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією протягом 2012-2013 р.р. регуляторні акти не приймались.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.