Головна  →  ГРОМАДЯНАМ  →  Громадська рада  →  Список представників інститутів громадянського суспільства, допущених до участі в установчих зборах Громадської ради при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації

Список  представників інститутів громадянського суспільства, допущених до участі в установчих зборах Громадської ради при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації

Назва  інституту громадянського суспільства

 

ПІБ

 1.

Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

Тройчук Руслан Дмитрович

2. 

Благодійна організація «Рада багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів»

Карась Олена Валеріївна

3. 

Громадська організація «Твердиня»

Фенько Євгеній Миколайович

4. 

Громадська організація «Громадський рух «Інтереси киян»

Береснев Денис Володимирович

5. 

Громадська організація «Смарт країна»

Єфименко Анжела Анатоліївна

6. 

Громадська організація «Всеукраїнська організація «Зміни»  

          

    Курінна Лілія Тарасівна

7. 

Громадська організація «Водно-моторний спортивно-фізкультурний клуб «Видубицький»

 

Григор’єв Олександр Миколайович

8. 

Громадська спілка «Правозахисний альянс»

Бричук Костянтин Григорович

9. 

Громадська організація «Всеукраїнський профільний альянс»

Демченко Віталій Дем’янович 

 10.

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Разом до перемоги»

Недашківський Михайло Сергійович

11. 

Орган самоорганізації населення «Будинковий комітет «Вулиця Предславинська 34»

 

Кравченко Тетяна Тарасівна

12. 

Громадська організація «Кловський схил»

 

Максименко Юрій Петрович

13. 

Громадська організація  «Молодіжне об’єднання «Джерело Натхнення»

 

Ружанська Вікторія Миколаївна

14. 

Громадська організація «Швидка» оберігає кожного!»

 

Кольцова Наталія Олександрівна

15. 

Громадська організація «Київський дитячий фонд»

 

Зазимко Сергій Анатолійович

 16.

Громадська організація «Спортивний клуб «РУКБО» 

 

Радченко Андрій Анатолійович

17. 

Громадська організація «Здорова нація – Активна країна»

 

Ярошенко Юрій Миколайович

18. 

Громадська організація «Федерація рукопашного бою міста Києва»

 

Довганінець Олег Леонідович

19. 

Профспілка працівників державних установ м. Києва

 

Одінцов Сергій Володимирович

20. 

Київська філія Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій»

 

Мазур Микола Васильович

21. 

Громадська організація «Дія заради майбутнього»

 

Тимофєєва Ольга Олегівна

22. 

Громадська організація «Рада небайдужих»

 

Іванушкін Владислав Олександрович

23. 

Громадська організація «Молоді ветерани»

 

Амросієв Михайло Юрійович

24. 

Громадська організація «Правий берег»

 

Лещук Сергій Андрійович

25. 

Громадська організація «Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю»

 

Шульга Андрій Олексійович

26. 

Громадська організація «Громадська рада підприємців міста Києва»

 

Крючкова Тамара Миколаївна

 27.

Громадська організація «Український народний вектор»

 

Деймонт Єлісей Валерійович

28. 

Громадська організація «Київська міська спілка ветеранів АТО Печерського району»

 

Кушніренко Олег Іванович

29. 

Громадська організація «Захист Печерська»

 

Вовк Олексій Іванович

30.

Організація ветеранів Печерського району м.Києва (Громадська організація)

 

Панкратьєв Сергій Михайлович

 31.

Первинна профспілкова організація «КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»

 

Кравченко Наталія Євгеніївна

32. 

Благодійний фонд «Нова Україна»

 

Марчишак Василь Юрійович

33. 

Громадська організація «Інвалідів Чорнобиля Печерського району м.Києва»

 

Желязо Володимир Олександрович

34. 

Громадська організація Київська міська спілка ветеранів Афганістану

 

Гончаренко Микола Миколайович

35. 

Благодійний фонд «Агапіт.»

 

Юхименко Катерина Василівна

36. 

Відокремлений підрозділ «Печерська місцева (районна в місті Києві) організація Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»

 

Петровський Володимир Борисович

37. 

Спілка жінок Печерського району м.Києва

 

Зінчук Наталія Василівна

38. 

Громадська організація  «Союз «Золотий Вік України»

 

Баранова Яна Вікторівна

39. 

Громадська організація «Громадський рух «Кияни разом»

 

Діденко Ярослав Олександрович

40. 

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців України»

 

Білоножко Павло Миколайович

41. 

Громадська організація «Щит Громади»

 

Віровцев Володимир Юрійович

 42.

Всеукраїнська благодійна організація «Мама і немовля»

 

Мельничук Алла Василівна

43 

Громадська організація «За комфортне життя»

 

Маляр Станіслав Анатолійович

44. 

Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Новопечерський»

 

Шудра Валентина Іванівна

 45.

Громадська організація «СПІЛКА ХУДОЖНИКІВ ТА ДИЗАЙНЕРІВ АРТХАУС»

 

Колесніков Костянтин Львович

46. 

Відокремлений підрозділ громадської організації «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій»

 

Харькіна Ольга Сергіївна

47. 

Громадська організація «Чесний вибір»

 

Кудря Олександр Миколайович

48. 

Громадська організація «Звіринецький сквер»

 

Лой Олег Миколайович

49. 

Громадська організація «Позашляхове братерство»

 

Шаригіна Ольга Миколаївна

Версiя для друку

 



 

Актуальні питання 
профілактики інфекційних 
та неінфекційних хвороб