Головна  →  ГРОМАДЯНАМ  →  КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ  →  Пропозиції до проекту бюджету на 2020 рік

Пропозиції до проекту бюджету на 2020 рік

На виконання частини 2 статті 5 Бюджетного регламенту затвердженого  рішенням Київської міської ради від 16 травня 2019 року №903/7559 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 липня 2016 року N 579/579 «Про Регламент Київської міської ради», Печерська районна в місті Києві державна адміністрація розміщює інформацію щодо потреби в бюджетних коштах для проведення капітальних ремонтів на 2020 рік, у розрізі галузей, а саме: 

- галузь державне управління >>>

- галузь житлово-комунальне господарство >>>

- галузь культура і мистецтво >>>

- галузь освіта >>>

- галузь соціальний захист та соціальне забезпечення >>>

- капітальні вкладення галузь освіта >>>

- перехідні об’єкти капітальних ремонтів >>>

У разі виникнення пропозицій звертайтесь до відділу моніторингу звернень, за телефоном: (096) 981-39-91

 


 

Пам’ятка

щодо здійснення розрахунку коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та подання пропозицій до Проекту програми економічного і соціального розвитку  міста Києва в частині капітальних ремонтів житлового фонду

 

Відповідно до статті 4 Закону України «Про здійснення права власності у багатоквартирних будинках»,власники квартир та нежитлових приміщень є співвласниками спільного майна багатоквартирного будинку.

Згідно із ст. 7 вищезазначеного Закону, кожний співвласник несе зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» співвласники житлових будинків, не пізніше одного року з набрання його чинності, зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг.

Статтею 22 Закону України «Про здійснення права власності у багатоквартирних будинках встановлено, що до визначення співвласниками багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, форми управління багатоквартирним будинком, але не більше одного року із дня набрання чинності цим Законом, послуги з утримання такого будинку надає суб’єкт господарювання, визначений виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у багатоквартирному будинку до набрання чинності цим Законом.

Відповідно до Додатку 6 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2012 № 1112 «Про питання організації управління районами в місті Києві» до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації передано житлові будинки, які перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Києва.

Розпорядженням Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від № 24.04.2015 № 200 «Про перезакріплення майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Києва, переданого до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації» зазначені будинки на праві господарського відання закріплені (передані на баланс) комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва» (далі – КП «Керуюча компанія»).

Відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 № 76, балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) - власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом.

З урахуванням викладеного та зважаючи на те, що співвласники багатоквартирних будинків, віднесених до сфери управління Печерської райдержадміністрації, дотепер не визначились з управлінням будинків, на даний час саме КП «Керуюча компанія» несе відповідальність за безпечну експлуатацію житлових будинків, які перебувають на його балансі та продовжує здійснювати свої функціональні обов’язки визначені Статутом підприємства.

Таким чином, відповідно до результатів осінніх та весняних оглядів житлового фонду, КП «Керуюча компанія» формується перелік необхідних/нагальних ремонтних робіт капітального характеру по підпорядкованих будинках (виконуються дефектні акти та кошториси) і передається головному розпоряднику коштів Печерського району – Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

Відповідно до Порядку формування та виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Києва в частині капітальних вкладень та капітального ремонту, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02.11.2011 № 2026 «Про Порядок формування та виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Києва в частині капітальних вкладень та капітального ремонту» (зі змінами), Печерська райдержадміністрація готує та подає пропозиції до проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на відповідний рік, в тому числі в частині капітальних ремонтів житлового фонду, віднесеного до сфери управління Печерської райдержадміністрації.

Розпорядження печерської райдержадміністрації від 3 грудня 2019 року № 786 «Про внесення змін до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 13 лютого 2019 року № 88 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2019 році за рахунок бюджетних коштів по Печерській районній в місті Києві державній адміністрації»

Версiя для друку 
 
 
 
Актуальні питання 
профілактики інфекційних 
та неінфекційних хвороб