КМДА Київська міська державна адміністрація


Стаття 7 Закону України „ Про засади державної регуляторної політики у сфері  господарської діяльності ” передбачає здійснення затвердження планів діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік не пізніше 15 грудня поточного року та оприлюднення їх у 10-денний термін після їх затвердження..
Громадяни, суб’єкти господарювання та їх об’єднання можуть на етапі планування діяльності з підготовки регуляторних актів, користуючись своїм правом (стаття 6), подавати регуляторному органу пропозиції про необхідність підготовки проектів регуляторних актів, чи необхідність їх перегляду.
План та зміни до нього оприлюднюються шляхом опублікування у друкованих засобах масової інформації регуляторного органу, у разі відсутності - у засобах масової нформації, визначених цим регуляторним органом та/або розміщення на офіційний сторінці відповідного регуляторного органу у мережі Інтернет (стаття 13 Закону).
На виконання ст. 7 Закону України „Про засади  державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності“ в Печерській районній держадміністрації  щорічно проводиться планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік.
Відповідно до інформації, що надійшла від структурних підрозділів, протягом 2015 року розробка регуляторних актів в Печерській районній в місті Києві державній адміністрації не  планується.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.