КМДА Київська міська державна адміністрація


Оголошення про намір передати в оренду >>>
Оголошення про конкурс на право оренди нежитлових приміщень >>>
Підсумки конкурсу на право оренди нежитлових приміщень >>>
Договора оренди >>>

 

Інформація підприємств - балансоутримувачів про пристосування об’єктів оренди згідно з вимогами ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд» орендарями нерухомого майна>>>

 

Президентом України В. Зеленським підписаний Закон України «Про оренду державного та комунального майна» № 157-ІХ від 03.10.2019 року, який набрав чинності 27.12.2019 року та вступив в дію з 01.02.2020.  З 17.06.2020 почав діяти новий Порядок передачі  в оренду державного та комунального майна, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

ПЕРЕЛІК ОБ'ЄКТІВ

комунальної власності територіальної громади міста Києва,
переданих до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації,
які можуть бути надані в оренду

 

Балансоутримувач - комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва" , телефони для довідок: 254 42 24, 254 52 86, 280 44 53

Балансоутримувач - комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва" , телефони для довідок: 254 42 24, 254 52 86, 280 44 53

Балансоутримувач - комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва" (з фото) , телефони для довідок: 254 42 24, 254 52 86, 280 44 53 (файл знаходиться в архіві)
Балансоутримувач - комунальне підприємство "Шкільне"
Балансоутримувач – КНП «Консультативно-діагностичний центр» Печерського району м. Києва
Балансоутримувач – КНП «Консультативно-діагностичний центр» Печерського району м. Києва (з фото)
Балансоутримувач – КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Печерського району м. Києва
Балансоутримувач – КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Печерського району м. Києва (з фото)
Балансоутримувач – управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Балансоутримувач – управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації (з фото)
Балансоутримувач – Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
Договір позички
Інформація про договір позички

 

* - згідно рішення Київської міської ради від 31.03.2011 № 100/5487 (із змінами та доповненнями) приміщення внесено до переліку приміщень, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціонах, за конкурсом.

Перед прийняттям рішення стосовно публікації інформації про намір передати в оренду відповідного об’єкту, необхідно отримати від Департаменту комунальної власності м. Києва інформацію щодо здійснення підготовчих заходів по приватизації цього об’єкту.

У разі передачі в орендне користування об’єктів, які підлягають приватизації, в договорах оренди визначається термін дії договору оренди до моменту підписання акту приймання – передачі з покупцем об’єкта приватизації, але не більше ніж зазначено у зверненні орендаря.

 *Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва" доводить до відома претендентів на оренду (в подальшому майбутніх орендарів), що у зв"язку із прийняттям Верховною Радою України "Про внесення змін до деяких Законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії"  від 10.04.2014 № 1198, Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"  внесено зміни та визначено, що виконавцями послуг є виробники самих послуг. Тобто власники та орендарі  нежитлових приміщень  самостійно укладають договори на постачання гарячої та холодної води, центрального опалення, електропостачання, вивезення твердих побутових відходів.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.