Головна  →  Адміністрація  →  Керівництво  →  НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ А.В.
Заступник голови
 Печерської районної в місті Києві державної  адміністрації 
                                  НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ
                                Анатолій Васильович

 

Народився - 09.08.1973року. Житомирська обл.‚ Овруцький р-н‚ с. Левковичі 

Громадянин України

 

Освіта:

  -  повна вища, Львівський торгово-економічний інститут, 1994р. (економіка і управління в торгівлі та громадському харчуванні; економіст-організатор);
 
  -  Національна академія державного управління при Президентові України, 2013р. (державне управління, магістр державного управління).

 Трудову діяльність Невмержицький Анатолій Васильович розпочав після закінчення інституту у Словечанському споживчому товаристві Овруцького району Житомирської області на посаді заступника голови правління.

З січня 1997 до травня 2005 року працював в Овруцькій районній державній адміністрації на різних посадах від консультанта організаційного відділу секретаріату до заступника голови райдержадміністрації.

Із травня 2005 року по березень 2013 року - в Овруцькій районній раді. Починав на посаді начальника сектору з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, а з січня 2011 року – на посаді заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради, начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.

В ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя, м. Київ в січні місяці 2014 року працював економістом юридичного відділу.

З лютого 2014 року по жовтень 2014 року Невмержицький А.В. працював в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на посаді головного спеціаліста відділу нормативно-методичного забезпечення в житловій сфері управління нормативно-методичного забезпечення Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики

З жовтня 2014 року до цього часу – заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Одружений, дружина – Наталя 1972 року народження, син – Олександр 1994 року народження та дочка – Олена 1997 року народження.

 

Службова адреса:

01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15 (колишня вул. Суворова), тел.(044) 280-07-19.

 

 

Версiя для друку 
 
 
 
Актуальні питання 
профілактики інфекційних 
та неінфекційних хвороб