Головна  →  Про район  →  КАЛЕНДАР  →  День Перемоги
 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №84/2017«Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» >>>
 
 
ПЛАН
районних заходів з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

№ з/п

Заходи

Термін виконання

Фотозвіт

1

Проведення Ритуалів пам'яті з урочистим покладанням квітів до могили воїнів на Звіринецькому кладовищі, могили Невідомого солдата у парку Вічної Слави за участі ветеранів Другої світової війни, представників громадськості та молоді району.

дата та час уточнюються

 

 2

Привітання ветеранів війни, які знаходяться на лікуванні у госпіталі «Печерський». Концертна програма. Вручення святкових наборів.

04.05.2017

12:00

 

3

Урочистий концерт з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в залі Печерської райдержадміністрації.

05.05.2017

 

 

4

Оформлення у клубах за місцем проживання інформаційних куточків «Велич народного подвигу».

04.05.2017-

06.05.2017

 

5

Проведення у клубах за місцем проживання майстер-класів з флористики та дизайну з виготовлення листівок до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

04.05.2017-

08.05.2017

 

6

Проведення у клубах за місцем проживання бесід із гуртківцями, присвячених вшануванню ветеранів Другої світової війни «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!».

04.05.2017-

12.05.2017

 

7

Оформлення та проведення у клубах за місцем проживання виставок малюнків «Маки червоні».

04.05.2017-

12.05.2017

 

8

Піша прогулянка для підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва до Парку Вічної Слави та Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

05.05.2017

 

 

9

Проведення в бібліотеці ім. І. Кудрі літературно-музичного вечора «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим».

05.05.2017

 

 

10

Проведення в бібліотеках Централізованої бібліотечної системи Печерського району м. Києва комплексу заходів:

- виставки-спомини «Кожен день, кожен час пам’ятайте, скільки жертв нам війна принесла», «Роки війни – століття пам’яті», «Дорогами війни–дорогами безсмертя», «Щоб подвиг їх над землею у бронзі дзвенів віки, щоб всі, ідучи повз них, знімали в пошані шапки»;

- перегляди літератури «Пам’ятаємо. Перемагаємо»;

- виставки-пам’яті «Подвигу народу жити у віках», «Ще довго пам’яттю болітиме війна»;

- виставки-нагадування «Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам'ять нетлінна про героїв війни»;

- книжкові виставки «Низький уклін тобі, солдате-визволителю», «Мужність і відвага крізь покоління», «Вони боролись за українську землю», «Ті дні у пам’яті народній».;

- книжкові викладки «В книжковій пам’яті миттєвості війни»;

- день пам’яті «Нам заповідана мужність».

травень

2017 р.

 

11

Привітання Героя Радянського Союзу, який приймав безпосередню участь у бойових діях під час Другої світової війни.

травень

2017 р.

 

12

Проведення у загальноосвітніх навчальних закладах району тематичних уроків пам’яті, лекцій, бесід, конференцій з історії Другої світової війни за участю ветеранів війни.

травень

2017 р.

 

13

Виставки-конкурси плакатів, випуск шкільних газет, малюнків, святкові концерти, виступи кращих дитячих художніх колективів перед ветеранами війни, вручення вітальних листівок.

травень

2017 р.

 

14

Екскурсії до Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні», музеїв Бойової слави та інших

для учнівської молоді, вихованців клубів за місцем проживання

травень

2017 р.

 

15

Забезпечення охорону громадського порядку, медичного супроводження та належного санітарного стан у місцях проведення загальноміських та районних заходів, пов’язаних із відзначенням Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

травень

2017 р.

 

16

Висвітлення на офіційному веб-сайті Печерської райдержадміністрації, сайтах закладів освіти інформації про проведення заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

травень

2017 р.

 

17

Забезпечення участі ветеранів району, учнівської молоді в загальноміських заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення і 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

травень

2017 р.

 

18

Проведення планової диспансеризацію ветеранів усіх категорій.

Здійснення лікування та оздоровлення ветеранів району на базі госпіталю «Печерський».

постійно

 

19

Забезпечення відповідно до чинного законодавства медикаментами під час амбулаторного лікування ветеранів війни та осіб, які прирівняні до них.

Проводення безкоштовного позачергового зубопротезування ветеранів війни.

постійно

 

20

Оновлення у загальноосвітніх навчальних закладах району, шкільних музеях Бойової слави, бібліотеках виставки та експозиції, приурочені пам’ятним датам Другої світової війни. Організація пошукової роботи на базі музеїв при навчальних закладах району.

протягом навчального року

 

21

Організація походів учнівської молоді району місцями бойової слави, культпоходи до кінотеатрів для перегляду фільмів військово-патріотичної тематики.

протягом навчального року

 

22

Активізація в навчальних закладах району роботи загонів милосердя та волонтерських загонів для надання школярами посильної допомоги людям похилого віку, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам та ветеранам війни.

постійно

 

23

Здійснення заходів щодо впорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок на честь воїнів-визволителів, братських могил та місць поховань загиблих та померлих захисників Вітчизни.

постійно

 

Версiя для друку 
 
Актуальні питання 
профілактики інфекційних 
та неінфекційних хвороб